لطفا چند ثانیه صبر کنید در حال دریافت محتوای صفحه... ظاهرا سرعت اینترنت مناسب نیست! هرچه دریافت شده را نمایش بده!

سود فراوان

بدون دردسر

بدون دانش فنی

چند دلیل ساده برای اخذ نمایندگی

دریافت امتیاز نمایندگی پشتیبانان شبکه

اگر به دنبال راهی هستید که بدون سرمایه گذاری سنگین، بتوانید یک شرکت هاستینگ و طراحی سایت داشته باشید و به کسب درآمد بپردازید، و یا برای مشتریان طراحی سایت خود هاستینگ مطمئن و با کیفیت اما به صرفه ای تهیه کنید، سرویس نمایندگی ما را حتما بررسی کنید.

در سیستم اعطای نمایندگی شرکت پشتیبانان شبکه، نماینده مبلغی را به عنوان اعتبار اولیه پرداخت می کند. شرکت نیز مبلغی را به عنوان سود قطعی فروش به اعتبار نماینده اضافه نموده و پس از آن نماینده خدمات شرکت را بر اساس تعرفه روز خریداری می نماید.

به طور مثال اگر نماینده مبلغ ۴ میلیون تومان اعتبار خریداری کند، شرکت نیز ۴ میلیون تومان دیگر به عنوان سود قطعی به اعتبار نماینده اضافه می کند و نماینده می تواند تا سقف ۸ میلیون تومان از خدمات شرکت را خریداری نماید. به عبارتی دیگر، در چنین شرایطی، اگر نماینده بتواند به اندازه اعتبار خریداری شده خود، سرویس های شرکت را به مشتریان خود بفروشد، مبلغ ۴ میلیون تومان سود برده است.

تعرفه ها و بسته ها

کسب و کار جدیدتان تنها چند قدم با شما فاصله دارد!

نام بستهمبلغ پرداختی نمایندهاعتبار اهدایی شرکتجمع کل اعتبار مشتریسود قطعیمحدودیت زمان
معاش۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال۱۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال۲۰ درصدچهارماه
قناعت۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال۲۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال۴۰ درصدشش ماه
آسایش۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال۲۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال۶۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال۷۰ درصدیک سال
رفاه۸۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال۸۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال۱۰۰ درصددو سال
سرمایه گذار۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال۱۵۰ درصدسه سال
هم اکنون اقدام کنید!

شرایط ثبت دامنه برای نمایندگان

ما برای نمایندگان فروش خود، شرایط ویژه ای را برای خرید دامنه در نظر گرفته ایم. از این پس ثبت دامنه نیز برای شما سودآور خواهد بود.

دامنه ملی

دامنه های ملی

برای ثبت دامنه و تمدید دامنه های ملی (.IR) ما شرایطی حتی بهتر از دامنه های بین المللی به نمایندگان خود ارائه می دهیم! شما در صورت دریافت سرویس نمایندگی می توانید تا ۵۰ درصد تخفیف ویژه بر روی سفارشات دامنه خود بهره مند شوید!

دامنه های بین المللی

دامنه های بین المللی

نمایندگان شرکت می توانند دامنه های بین المللی مشتریان خود را به ما سفارش داده و ما آنرا برای ایشان با ۲۰ درصد تخفیف ویژه ثبت می نماییم. در صورتی که قصد سفارش تعداد بسیار بالایی دامنه دارید، برای تخفیفات ویژه تر با ما تماس بگیرید.