لطفا چند ثانیه صبر کنید در حال دریافت محتوای صفحه... ظاهرا سرعت اینترنت مناسب نیست! هرچه دریافت شده را نمایش بده!
نمایندگی فروش میزبانی وب

نمایندگی میزبانی وب

با کم دردسرترین کسب و کار دنیا آشنا شوید! به دنبال راهی هستید که بدون سرمایه گذاری سنگین، بتوانید یک شرکت هاستینگ و طراحی سایت داشته باشید و به کسب درآمد بپردازید؟

می خواهید برای مشتریان طراحی سایت خود هاستینگ مطمئن و با کیفیت اما به صرفه ای تهیه کنید؟ سرویس نمایندگی ما را حتما بررسی کنید!

چرا نمایندگی نتساپس را بگیرم؟

بدون نیاز به دانش فنی

بدون دانش فنی

اگر دانش فنی در زمینه های شبکه و سخت افزار و امنیت و … ندارید، نگران نباشید، پشتیبانی سرویس های میزبانی وب نمایندگان هم با ماست. شما فقط کار فروش را انجام می دهید.

هاستینگ بدون دردسر

بدون دردسر

با استفاده از این سرویس، شما بدون خرید و اجرای ساختار یک میزبانی وب و بدون سرمایه گذاری، از تمامی مزایای آن بهره مند می شوید و یک روزه می توانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

هاست به صرفه

سود چشمگیر

اگر شبکه ارتباطی قوی ای دارید یا مشتریان بالقوه میزبانی وب دارید، این سرویس می تواند برای شما بسیار سودآور باشد. تمدید سرویس ها هم برای شما سودآور است.

سیستم نمایندگی نتساپس چگونه کار می کند؟

در سیستم اعطای نمایندگی شرکت پشتیبانان شبکه، نماینده، مبلغی را به عنوان اعتبار اولیه پرداخت می کند. شرکت نیز مبلغی را به عنوان سود قطعی فروش به اعتبار نماینده اضافه نموده و پس از آن، نماینده، خدمات شرکت را بر اساس تعرفه روز خریداری می نماید.

به طور مثال، اگر نماینده مبلغ ۱۰ میلیون تومان اعتبار خریداری کند، شرکت نیز ۵ میلیون تومان دیگر به عنوان سود قطعی به اعتبار نماینده اضافه می کند و نماینده می تواند تا سقف ۱۵ میلیون تومان از خدمات شرکت را خریداری نماید.

به عبارتی دیگر، در چنین شرایطی، اگر نماینده بتواند به اندازه اعتبار خریداری شده خود، سرویس های شرکت را به مشتریان خود بفروشد، مبلغ ۵ میلیون تومان سود برده است.

سودآوری کسب و کار میزبانی وب

تعرفه ها و بسته ها

کسب و کار جدیدتان تنها چند قدم با شما فاصله دارد!

نکات قابل توجه:

مدت زمان قابل استفاده، صرفا محدودیتی است برای زمان ثبت سفارش. اما طول مدت سفارش سرویس خریداری شده، محدودیتی ندارد. به طور مثال، اگر پلن شماره یک را تهیه کنید که شش ماه فرصت ثبت سفارش دارد، می توانید در روز آخر، سرویسی را برای دو سال هم سفارش دهید و از اعتبار خود استفاده کنید.

تخفیف ذکر شده در موارد فوق، صرفا به خدمات میزبانی وب اشتراکی و VPS ها تعلق می گیرد. برای ثبت دامنه و هزینه لایسنس ها که هزینه های آنها مستقیما به صورت دلاری پرداخت می شود، امکان استفاده از تخفیفات فوق وجود ندارد.