لطفا چند ثانیه صبر کنید در حال دریافت محتوای صفحه... ظاهرا سرعت اینترنت مناسب نیست! هرچه دریافت شده را نمایش بده!
هاست لینوکس

هاست لینوکس

ما با ارائه این خدمات، کامل ترین امکانات میزبانی وب را به شما تقدیم می کنیم. منابع سخت افزاری بسیار زیاد، سرورهای سریع و قدرتمند، پشتیبانی از تکنولوژی هایی مانند PHP و MySQL، از مهم ترین ویژگی های هاست لینوکس ما می باشد.

اگر برنامه نویس شما می خواهد وب سایتی با این فناوری ها را برایتان راه اندازی کند، این سرویس ها انتخابی بسیار مناسب هستند: سرویس میزبانی وب لینوکس.

ویژگی های خاص هاست های لینوکس

پشتیبانی هاستینگ

پشتیبانی واقعی یعنی نتساپس

ما ارزان ترین هاست ایران نیستیم، پر تبلیغ ترین هم نیستیم. اما مشتریان ما همواره به واسطه خدمات پشتیبانی حرفه ای، بی نظیر و دوستانه ما، نتساپس را انتخاب کرده اند.

اطلاعات بیشتر »

پشتیبانی هاستینگ

مشاوره و راهنمایی حرفه ای

با کمک تخصصی ما، سایت شما سریع تر و امن تر روی اینترنت قرار می گیرد. تجربه ما در زمینه وردپرس کم نظیر است و آن را با کمال میل در اختیار شما قرار می دهیم.

اطلاعات بیشتر »

هاست سریع

سریع، سریع و سریع تر

با استفاده از سرورهایی بسیار قوی و تنظیماتی بسیار بهینه، سرعت سایت شما بر روی این سرورها، بسیار بالاست. TTFB زیر ۷۰ میلی ثانیه فقط در بهترین میزبان ها دیده می شود!اطلاعات بیشتر »
هاست امن

امنیتی کم نظیر

ما بر روی سرورهای لینوکسی خود، از سیستم امنیتی Imunify360 استفاده می کنیم. اما نه یک نسخه عادی، نسخه ای مخصوص نتساپس با ویژگی هایی خاص. همچنین…اطلاعات بیشتر »

تعرفه سرویس های میزبانی لینوکس

ویژه سایت های با مصرف کم و متوسط. برای سایت های پر مصرف، جدول بعدی را مشاهده نمایید. این پلن ها، برای طیف گسترده ای از نیاز کاربران تهیه شده اند. از کاربران بسیار کم مصرف که می خواهند صرفا یک سایت استاتیک ساده و چند آدرس ایمیل داشته باشند، تا شرکت ها و سازمان های بزرگی که سایت بزرگ و پر بازدیدی دارند.

پلن های میزبانی وب لینوکس، ویژه سایت های پر مصرف

اگر سایت بسیار بزرگی دارید و به هر دلیلی نمی خواهید از VPS استفاده کنید، این پلن ها می توانند جایگزینی برای شما باشند. لطفا دقت کنید که توصیه ما برای سایت های بزرگ و بسیار پر بازدید، قطعا سرور مجازی است و سرویس میزبانی وب اشتراکی را برای چنین سایتی توصیه نمی کنیم. سایت های بسیار پر مصرف، حتما نیاز به منابع اختصاصی و امنیت بسیار بالای سرورهای مجازی را دارند.

سیستم امنیتی Imunify360، اختصاصی شده برای نتساپس

سرورهای لینوکس ما با سیستم امنیتی چند لایه و فوق العاده Imunify360 محافظت می شود. اما نسخه ایمونیفای ۳۶۰ ما با همه متفاوت است. نسخه ای اختصاصی صرفا برای امنیت هاست های لینوکسی نتساپس!

ما به استفاده از یک سیستم امنیتی اکتفا نکرده ایم. در کنار طراحی افزونه ای صددرصد اختصاصی برای هاستینگ در ایران، ما خدمات مشاوره ای و عملی برای امن سازی سایت های مشتریان خود نیز ارائه می کنیم. ما هر تلاشی که می کنیم، اول امنیت اطلاعات شما را در نظر می گیریم. امنیت در کنار سرعت و کارایی، مشخصه اصلی سرویس های میزبانی وب لینوکس نتساپس هستند.

امنیت با ایمونیفای 360