لطفا چند ثانیه صبر کنید در حال دریافت محتوای صفحه... ظاهرا سرعت اینترنت مناسب نیست! هرچه دریافت شده را نمایش بده!
ارتقاء میزبانی

قابل ارتقاء

شما هر زمان که بخواهید می توانید این پلن را به یکی از پلن های شرکتی و حرفه ای ارتقاء دهید. بنابراین محدود به امکانات این سرویس نخواهید بود.

میزبانی وب با کیفیت

سرعت و کیفیت مناسب

کیفیت این سرویس ها نیز مانند تمام خدمات شرکت مانیتور شده و در سطح عالی نگهداری می شود. در واقع این سرویس پیش نمایشی از خدمات شرکتی ما است.

دامنه اختصاصی

دامنه شخصی خودتان

برخلاف روال هاست های رایگان، با این سرویس شما می توانید از نام دامنه اختصاصی خودتان استفاده کنید. حتی اگر آن دامنه را نزد ما ثبت نکرده باشید!

فضای وب رایگان

یک گیگ فضای وب

ما به شما یک گیگابایت فضای رایگان می دهیم تا وب سایت خود را بر روی آن قرار داده، ایمیل های خود را در وب میل چک کرده و یا از بانک های اطلاعاتی استفاده کنید.

اقدام برای دریافت میزبانی رایگان

حال که شرایط سرویس و همچنین محدودیت های آن را مطالعه کرده اید، اگر:

 • شما یک شرکت یا کسب و کار هستید
 • وب سایت سنگینی ندارید
 • در آینده قصد ارتقاء کیفیت و کمیت وب سایت خود را دارید

این سرویس برای شما ایده آل می باشد و هم اکنون می توانید برای استفاده از آن اقدام نمایید.

ثبت نام هاستینگ مجانی

محدودیت های این سرویس

 • فقط شرکت های ثبت شده و رسمی

  این سرویس تنها به شرکت های رسمی و کسب و کارهای ثبت شده ارائه می شود. بنابراین اگر شما می خواهید سایت شخصی خود را راه اندازی کنید، این سرویس مناسب شما نیست.

 • مادام العمر نبودن سرویس

  این سرویس به صورت مادام العمر ارائه نمی شود و در صورت رضایت شما از خدمات شرکت، پس از سه الی شش ماه باید سرویس خود را به یکی از پلن های شرکتی ارتفاء دهید.

 • محدودیت در پشتیبانی

  با توجه به رایگان بودن سرویس، طبیعی است که اولویت اول شرکت در هنگام ارائه خدمات پشتیبانی، مشتریانی است که هزینه سرویس خود را پرداخت کرده اند.

 • محدودیت در استفاده از منابع

   این سرویس برای سایت هایی در نظر گرفته شده است که لود زیادی را به سرورهای ما تحمیل نکنند. اگر سایت شما مصرف بالایی داشته باشد، ما از شما خواهیم خواست که سرویس خود را به یکی از پلن های تجاری ارتقاء دهید.