لطفا چند ثانیه صبر کنید در حال دریافت محتوای صفحه... ظاهرا سرعت اینترنت مناسب نیست! هرچه دریافت شده را نمایش بده!

حریم خصوصی کاربران

آخرین به روز رسانی: ۱۳۹۵/۰۳/۱۰

اینترنت رسانه و ابزاری بسیار قدرتمند و مفید است اما با وجود ارسال کنندگان اسپم، هکرها و سایر افرادی که از باز بودن این محیط مجازی، از اطلاعات شخصی کاربران سوء استفاده می کنند، لازم است نسبت به رعایت حریم خصوصی خود، مطمئن باشید. ما به همین منظور قصد داریم با شفاف سازی بیشتر در این زمینه، اطمینان دهیم که تمام تلاش خود را جهت حفظ امنیت اطلاعات شما به کار می بریم.

ما متعهد می شویم که حریم خصوصی بازدید کنندگان از وب سایت مان را همانند مشتریان فعلی، محترم شمرده و از آنها محافظت نماییم.

ما وب سایت مان را برای بازدیدکنندگان به گونه ای طراحی کرده ایم که همه بتوانند بدون معرفی خودشان یا ارائه هر گونه اطلاعات شخصی از سایت بازدید نمایند.

در مورد مشتریان و شرکای فعلی و آتی، به مجرد اینکه شما ما را انتخاب کردید تا اطلاعات شخصی قابل شناسائی خود را (هر گونه اطلاعاتی که با آن شناخته می شوید) در اختیارمان بگذارید، می توانید اطمینان حاصل نمائید که این اطلاعات فقط به عنوان پشتوانه ای برای ارتباط شما با شرکت پشتیبانان شبکه مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

بازدیدکنندگان وب سایت ما

ما چه نوع اطلاعاتی را گرد آوری می نمائیم؟

زمانیکه شما از سایت ما بازدید می کنید، سرور ما اطلاعات ابتدائی را در مورد شما که شامل: دامنه، IP، زمان دسترسی شما به سایت ما و صفحاتی را که شما در سایت ما بازدید نموده اید می شود، جمع آوری می کند که اینها اطلاعات شخصی شما نیستند و فقط به منظور جلوگیری از تقلب یا سوء استفاده از سیستم مورد نیاز می باشند.

ما میتوانیم همزمان از کوکی ها هم استفاده کنیم که اینها بخشهای کوچک اطلاعات هستند که هر وب سایتی می تواند در یک فایل مشخص در کامپیوتر شما نگه دارد. کوکی ها این فرصت را به وب سایت می دهند تا به شما به صورت کاملا شخصی در ارتباط باشد. با جمع آوری و بازخوانی اطلاعات در مورد شما، وب سایت می تواند عملکرد خود را در راستای نیازها، علاقه مندی ها و مواردی که مطلوب شما نیستند، تغییر دهد. بسیاری از مرورگرهای وب به شما امکان کنترل استفاده از کوکی ها را می دهند. لطفاً برای دستورالعمل این کارکرد به مرورگر مخصوص خود مراجعه نمائید. چنانچه کوکی ها را غیر فعال نموده اید، بخاطر داشته باشید که قادر به استفاده کامل از امکانات شخصی سازی سایت نخواهید بود و امکان دارد که برخی از اجزاء سایت به درستی کار نکنند یا با سرعت پایین تری عمل نمایند.

وب سایت ما امکان چت کردن را نیز فراهم می نماید. عملکرد “چت” به شما اجازه می دهد تا به صورت زنده و آن لاین با ما در وب سایتمان گفتگو نمائید. اگر چه رو نوشتی از این گقتگوها در سرورهای داخلی ما و فقط به عنوان سابقه حفظ می شوند، ولی ما هیچ گونه اطلاعات شخصی در مورد شما گرد آوری نخواهیم کرد. مگر اینکه شما بخواهید که آن اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید.

ما چگونه از این اطلاعات استفاده می کنیم ؟

اطلاعات اولیه گرد آوری شده در مورد کاربر، برای کمک به ما در آنالیز ترافیک وب، بهبود محتویات وب سایتمان و ارتقاء بخشیدن به کیفیت آن مورد استفاده قرار می گیرند.

اطلاعاتی که ما گردآوری می کنیم در برگیرنده محصولات، قیمت اقلامی که بازدیدکنندگان خریداری می کنند و صفحاتی که بازدید کرده اند می باشد. این اطلاعات به ما کمک می کند که مواردی مثل اینکه چه صفحاتی برای بازدیدکنندگان جذابیت بیشتری داشته اند، کدام یک از محصولاتمان بیشتر توجه مشتریانمان را جلب نموده اند و چه نوع محصولاتی را دوست دارند خریداری کنند.

در وب سایت ما ممکن است لینک هایی به سایتهای دیگر باشد، سایتهای که ممکن است توسط شرکتهایی که به ما مربوط نمی شوند مدیریت شوند. ما مسئولیت حریم خصوصی یا محتویات چنین وب سایتهایی را به عهده نداریم و به شما پیشنهاد می کنیم به هشدارها توجه نمائید، مخصوصاًً به شما توصیه می نمائیم که صفحات مربوط به “رعایت حریم خصوصی کاربران” را که هر سایت معتبری باید نمونه ای از آنرا داشته باشد، مطالعه کنید تا مطمئن شوید که سیاستهای سایتها توسط شما مورد قبول هستند. این “اظهارنامه رعایت حریم خصوصی کاربران” منحصراً به اطلاعات گردآوری شده توسط آن سایت مربوط می شود.

مشتریان شرکت پشتیبانان شبکه

ما چه نوع اطلاعاتی را گرد آوری می نمائیم؟

وقتی شما درخواست خرید خدمات شرکت پشتیبانان شبکه را می دهید، اطلاعات مربوط به نحوه ارتباط با خودتان را در اختیار ما قرار می دهید، اطلاعات ارتباطی شامل نام، آدرس و شماره تلفن شماست، اطلاعات پرداخت شما در صورت پرداخت آنلاین، توسط بانک پردازش می شود و در اختیار ما قرار نمی گیرند. تا زمانیکه شما یکی از مشتریان ما هستید، ما اطلاعات شما را به منظور ارتباط سریع و دائم با شما نگهداری می کنیم.

ما چگونه از این اطلاعات استفاده می کنیم؟

ما از اطلاعات ارتباطی که شما برایمان فراهم می کنید برای ارائه سرویسهای خریداری شده به خودتان استفاده می کنیم. شرکت پشتیبانان شبکه هم چنین می تواند از اطلاعات مشتری برای ارائه اطلاعاتی در مورد سیستم یا محصولات به روز شده و یا تغییرات روی داده در شرکت، استفاده کند. در صورت ارسال هرگونه سفارش بر روی وب سایت شرکت، شما می پذیرید که ما بر اساس موارد ذکر شده در این اظهارنامه، از اطلاعات شما استفاده کنیم.

مشترکین خبرنامه

ما چه نوع اطلاعاتی را گرد آوری می نمائیم؟

زمانی که شما در خبرنامه ما ثبت نام می کنید، ما تنها آدرس ایمیل شما را در دیتابیس خود نگهداری می کنیم. ضمنا مشتریان شرکت به صورت خودکار در خبرنامه های شرکت ثبت نام می شوند. شما می توانید هر زمان که خواستید، عضویت خود در خبرنامه های ما را لغو کنید.

ما چگونه از این اطلاعات استفاده می کنیم؟

ما از ایمیل های شما برای ارسال خبرنامه های مرتبط با شرکت استفاده خواهیم کرد. این خبرنامه ها شامل معرفی خدمات شرکت، پیشنهادات ویژه و مطالب آموزشی مرتبط با خدمات شرکت می باشند.

مراجع قانونی

زمانی که شما برای استفاده از خدمات شرکت ثبت نام می کنید، ما از شما می خواهیم که مدارک خود را (چه شخص حقیقی و چه شخص حقوقی) برایمان ارسال کنید. این درخواست به واسطه دستور مراجع قضایی به شرکت های میزبانی وب می باشد.

در صورتی که قوه قضاییه، پلیس فتا و یا هر مرجع قانونی دیگری از ما مشخصات مالک وب سایت را بخواهد، ما ملزم به ارائه اطلاعات درخواستی به آن مرجع هستیم.