لطفا چند ثانیه صبر کنید در حال دریافت محتوای صفحه... ظاهرا سرعت اینترنت مناسب نیست! هرچه دریافت شده را نمایش بده!

تاریخچه ای از پشتیبانان شبکه

ما از سال ۱۳۷۹ کار خود را آغاز کردیم. اینک پس از ۱۶ سال، همچنان و بیش از پیش مشتاق نوآوری و ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.

0
مشتری راضی
رضایت مشتری
سال
0
تجربه موفق
سالها تجربه

تجربه موفق بین المللی

تم فارست (Themeforest)بزرگ ترین بازار بین المللی فروش طراحی وب در جهان است. کارهایی که به این مارکت ارسال می شوند به سختی بررسی شده و از لحاظ گرافیکی و کدنویسی باید بالاترین استانداردها را داشته باشند که مورد تایید قرار گیرند. ما به عنوان یک شخصیت ایرانی با افتخار موفق شدیم که طی چند سال گذشته، نه تنها به این بازار راه پیدا کنیم، بلکه به سطح “نخبگی” (Elite Author) سطح ۸ برسیم. یکی از پروژه هایمان به عنوان طرح منتخب انتخاب شد و یکی دیگر از طرح هایمان به مدت ۳ هفته بالاترین امتیاز را در بین کل طرح های تم فارست داشت…

در طی این دوران، تجربیات بسیار ارزنده ای در زمینه درک اهمیت کیفیت مطلق، تعامل با مشتری و لزوم نوآوری به دست آوردیم که از این تجربیات در برنامه ریزی شرکت برای سال ۱۳۹۵ به بعد استفاده کاملی انجام داده ایم…

روش مالتی سرور

در بخش خدمات میزبانی وب، این شرکت با در اختیار داشتن سرورهای متنوع و متعدد در کشورهای کانادا و ایران، یکی از پر سابقه ترین شرکت های میزبانی وب در کشور محسوب می گردد. ضمن اینکه پشتیبانان شبکه از اولین شرکت های میزبانی وب در کشور است که اقدام به ارائه خدمات میزبانی وب، به روش Multi-Server نمود. روشی که در ابتدا و با توجه به سطح خدمات مشابه در کشور، بسیار پر هزینه جلوه می کرد اما با گذشت چندین سال از اجرای این طرح و حفظ و افزایش رضایت مندی مشتریان شرکت، ثابت گردید که معقول و دور اندیشانه بوده است.

آغاز فعالیت

شرکت پشتیبانان شبکه پارس (نتساپس)، از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات میزبانی وب و ارائه راهکارهای مبتنی بر وب آغاز نمود و همواره با ارائه خدمات نوین و مبتکرانه به دنبال جلب رضایت مشتریان و ایجاد تغییرات مثبت در صنعت فناوری اطلاعات کشور بوده است.

تولید نرم افزار

ما صرفا یک شرکت خدماتی نیستیم. از ابتدا همواره به دنبال نوآوری و بومی کردن بسیاری از خدمات خاص در صنعت وب کشور بوده ایم. از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. نرم افزار اکانتینگ ISP ها با نام NetSuplus (تولید سال ۱۳۸۰)
  2. نرم افزار رایگان آمار وب سایت ها که تا سال ۱۳۸۵ بر روی بیش از ۴۰٫۰۰۰ وب سایت و وبلاگ ایرانی نصب بود
  3. نرم افزار دیده بان (اولین سیستم مانیتورینگ آنلاین وب سایت در ایران. تولید سال ۱۳۸۷)
  4. سیستم مدیریت محتوای سایت بان (آغاز پروژه سال ۱۳۸۶ و توسعه تا سال ۱۳۹۲) سایت بان بر روی بسیاری از مهم ترین وب سایت های کشور از جمله بانک پارسیان، بیمه کارآفرین، بیمه ایران خودرو، شرکت های پاکشو، بیمارستان محب و بسیاری دیگر از شرکت ها و سازمان های دیگر نصب و استفاده شده و می شود.

برخی از مشتریان ما

از مهمترین افتخارات پشتیبانان شبکه این است که در طول بیش از یک دهه فعالیت خود، توانسته است مورد اعتماد برترین شرکت ها و سازمانهای کشور قرار گیرد. در زیر می توانید تعدادی از مشتریان شرکت را که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم، مشاهده نمایید:

  • درباره ما
  • درباره ما
  • درباره ما
  • درباره ما
  • درباره ما
  • درباره ما
  • درباره ما
  • درباره ما