لطفا چند ثانیه صبر کنید در حال دریافت محتوای صفحه... ظاهرا سرعت اینترنت مناسب نیست! هرچه دریافت شده را نمایش بده!

میزبانی وب برای شرکت ها

میزبانی وب شرکتی به صورت خاص برای شرکت ها و سازمان هایی در نظر گرفته شده که نیازی به سرور اختصاصی یا سرور مجازی ندارند و صرفا می خواهند از هاستنیگ اشتراکی برای سایت و ایمیل خود استفاده کنند. این پلن ها بالاترین امکانات را در بین سرویس های میزبانی وب اشتراکی ما دارند و برای شرکت ها و سازمان ها ایده آل هستند.

null
null

فضا، ترافیک و امکانات

ما به هر یک از پلن های میزبانی وب شرکت خود بیشترین منابع را اختصاص داده ایم. فضای بسیار زیاد و بعضا نامحدود، ترافیک بالا سرور و پشتیبانی از تمام امکانات از ویژگی های این سرویس است.
انتخاب سیستم عامل
انتخاب سیستم عامل

تنوع خدمات

در سرویس های میزبانی وب شرکتی، شما امکان انتخاب بین سیستم عامل لینوکس یا ویندوز را دارید. این گزینه برای کسانی که سایت ایشان با زبان برنامه نویسی دات نت یا PHP نوشته شده است، بسیار اهمیت دارد.
سرعت و پایداری
سرعت و پایداری

سرعت و پایداری

سایت شما بر روی سرورهای شرکتی ما سریع بارگذاری می شود زیرا به هر سایت بخش مناسبی از پردازنده و حافظه رَم اختصاص داده می شود. ضمن اینکه با توجه به ساختار مالتی سرور این خدمات، پایداری خدمات نیز بسیار بالاست.
امنیت بالا
امنیت بالا

امنیت بالا

ما با بیش از ۱۶ سال تجربه و رعایت کلیه اصول امنیتی بر روی سرورهای خود، سایت شما را امن و مطمئن نگهداری می کنیم. ضمن اینکه ساختار مالتی سرور این خدمات باعث امن تر شدن سرویس ها می شود.
میزبانی وب لینوکس
پلن های لینوکس
این سرویس ها برای کسانی که سایت
آنها با زبان PHP نوشته شده است
ایده آل هستند.
مشاهده پلن ها
میزبانی وب ویندوز
پلن های ویندوز
این سرویس ها برای کسانی که سایت
آنها با زبان .NET نوشته شده است
ایده آل هستند.
مشاهده پلن ها

مناسب برای شرکت ها و سازمان ها

ما با ارائه این خدمات، کامل ترین امکانات میزبانی وب را به شما تقدیم می کنیم. شما می توانید بین سیستم عامل های لینوکس یا سیستم عامل های ویندوز انتخاب کنید سپس وب سایت خود را با هر زبان برنامه نویسی یا اپلیکشنی راه اندازی نمایید. ضمن اینکه امکانات کاملی برای استفاده از ایمیل و … به شما ارائه می شود.