لطفا چند ثانیه صبر کنید در حال دریافت محتوای صفحه... ظاهرا سرعت اینترنت مناسب نیست! هرچه دریافت شده را نمایش بده!

میزبانی وب

 خدمات متنوع میزبانی وب (وب هاستینگ) پشتیبانان شبکه را می توانید در این صفحه به اختصار مشاهده نمایید. برای دریافت جزئیات بیشتر برای هر یک از گروه ها، روی لینک مشاهده پلن ها کلیک کنید.

میزبانی وب وردپرس
مشاهده پلن ها

میزبانی وب تخصصی وردپرس

شاید اغراق نباشد اگر بگوییم این سرویس ها جدیدترین و جذاب ترین سرویس های میزبانی اشتراکی ما هستند. می گویند آینده وب، وردپرس است. ما هم سخت به این گفته معتقدیم! بنابراین سرورهایی را به صورت تخصصی برای عاشقان وردپرس راه اندازی کرده ایم. سرورهایی با تنظیمات بهینه برای هرچه بهتر کار کردن سایت های وردپرسی.

برخی از ویژگی های میزبانی وب وردپرس:

  • بهینه برای وردپرس: تنظیمات این سرورها مخصوص سایت های وردپرسی انجام شده است. اگر از وردپرس برای راه اندازی سایت خود استفاده می کنید، گزینه ای بهتر از پلن های هاستینگ وردپرس پشتیبانان شبکه را نمی توانیم به شما پیشنهاد دهیم.
  • نصب و راه اندازی آسان: اگر شما فردی فنی نیستید و نصب وردپرس برای تان سخت است، یا حتی اگر حرفه ای هستید اما زمان و حوصله نصب دستی وردپرس را ندارید، این سرویس برای شماست! زیرا در هاستینگ وردپرس پشتیبانان شبکه، شما با یک کلیک می توانید سایت خود را نصب کنید!
  • امنیت و به روز رسانی: دیگر نگران مسائل امنیتی سایت خود نباشید. در سرویس های میزبانی وب وردپرس ما، سایت و پلاگین های سایت شما به صورت خودکار به روز می شوند. هیچ حفره امنیتی شناخته شده ای برای نفوذگران باقی نخواهد ماند.

میزبانی وب شرکتی

این سرویس ها برای شرکت ها و سازمان ها در نظر گرفته شده اند. برای استفاده از این سرویس ها، شما کافیست بین سرورهای لینوکس و یا سرور های ویندوز ما انتخاب کنید و دیگر نگران هیچ جیز نباشید! با فضای و ترافیک نامحدود این سرویس ها، شما دیگر نگران فضای مصرفی خود و قطع ناگهانی سایت به دلیل تکمیل ظرفیت آن نخواهید بود. این سرویس ها ایمیل کافی برای شما در اختیار می گذارند و مجهز به بهترین سیستم های امنیتی و ضد اسپم برای تضمین کسب و کار و ارتباطات آسان و مطمئن شما هستند.

برخی از ویژگی های میزبانی وب شرکتی:

  • انتخاب سیستم عامل: مهم نیست که شما سایت خود را با .NET تهیه کرده اید یا PHP. در میزبانی وب (هاستینگ) شرکتی ما، شما حق انتخاب سیستم عامل ویندوز یا لینوکس را دارید. پس قبل از تهیه سرویس، با طراح خود مشورت کنید و سرویس مناسب را برای بیزینس خود تهیه کنید.
  • بهترین سیستم های آنتی ویروس و آنتی اسپم: یکی از مهمترین ملاک ها برای انتخاب میزبانی وب (هاستینگ) شرکت ها، کیفیت و قابل اعتماد بودن سرویس ایمیل می باشد. بخش عمده ای از ارتباطات شرکت ها از طریق ایمیل انجام می شود و یک سرویس ایمیل امن و قابل اعتماد، نقش مهمی را در کیفیت کار شرکت ها بازی می کند. میزبانی وب شرکتی ما، بهترین شرایط را برای ارسال و دریافت امن و سریع ایمیل برای شما فراهم کرده است.
  • منابع بالا و حتی نامحدود: در اکثر سرویس های شرکتی، ما فضا و ترافیک نامحدود به شما ارائه می دهیم. در واقع ما کاری به مصرف سایت شما نداریم! شما برای سایت شرکت خود، هرچقدر که لازم باشد می توانید از فضای و ترافیک سرورهای ما استفاده کنید.
میزبانی وب شرکتی
مشاهده پلن ها
میزبانی وب ارزان
مشاهده پلن ها

میزبانی وب ارزان قیمت

این روزها داشتن وب سایت برای همه لازم است. گاهی اوقات شما توقع بالایی از سایت خود ندارید، تنها می خواهید یک آدرس وب سایت در بروشورهای خود ثبت کنید یا به صورت آزمایشی پروژه ای را بر روی وب انجام دهید. در چنین شرایطی نیاز نیست که با تهیه یک سرویس گران قیمت، قبل از آمادگی کامل برای ورود به دنیای مجازی، هزینه زیادی را به خود تحمیل کنید. سرویس های ارزان قیمت ما درست برای چنین شرایطی طراحی شده اند. اشتباه نکنید! این سرویس ها اصلا کم کیفیت نیستند! بلکه با در نظر گرفتن نیاز محدود این گونه از مخاطبان کم مصرف، ما امکانات و منابع اضافی ای را که به آن نیازی ندارند را حذف کرده ایم.

برخی از ویژگی های میزبانی وب ارزان قیمت:

  • به صرفه و اقتصادی: شما با استفاده از این سرویس ها، با کمترین هزینه ممکن می توانید فعالیت خود را بر روی وب آغاز نمایید. این سرویس ها منابع و فضای کمتری نسبت به سایر سرویس های ما دارند، پس اگر با مطالعه شرایط آنها به این نتیجه رسیدید که مصرف شما در همان محدوده است، در انتخاب این سرویس ها شک نکنید.
  • مجهز به بهترین کنترل پنل میزبانی وب (پلسک): کار کردن با این سرویس ها هرگز به این سادگی نبوده است. ما با استفاده از آخرین نسخه کنترل پنل قدرتمند پلسک، به شما این امکان را می دهیم که به سادگی فضای خود را مدیریت کنید، ایمیل بسازید و …
  • قابل ارتقاء و پیشرفت: اگر نگران محدودیت های این سرویس ها هستید، خبر خوبی برای تان داریم! درست است که این سرویس ها برای سایت های کم مصرف طراحی شده اند. اما اگر شما در کار خود پیشرفت کردید و نیاز به فضا، ترافیک و امکانات بیشتری داشتید، به سادگی می توانید این سرویس را به سرورهای شرکتی یا وردپرس ما منتقل کنید و از امکانات و قدرت آنها بهره مند شوید…