لطفا چند ثانیه صبر کنید در حال دریافت محتوای صفحه... ظاهرا سرعت اینترنت مناسب نیست! هرچه دریافت شده را نمایش بده!
میزبانی وب حرفه ای

میزبانی وب حرفه ای

سرویس های میزبانی وب حرفه ای نتساپس (Shared Hosting)، انتخابی مناسب برای شرکت های کوچک، متوسط و بنا بر پلن انتخابی، حتی شرکت های بزرگ و سازمان ها می باشند.

وب هاستینگ ما در مقایسه با سایر خدمات میزبانی وب در دسترس، از کیفیت و امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند. تنها سرویس هایی که می توانند از لحاظ کیفیت از این پلن ها بهتر باشند، سرورهای مجازی (VPS) و سرورهای اختصاصی است.

ما می خواهیم همواره بهترین میزبانی وب ایران را به شما ارائه دهیم. سرویس های میزبانی وب ما، بر روی سرورهای لینوکس و ویندوز ۲۰۱۹، به شرح زیر قابل ارائه هستند:

میزبانی وب وردپرس

شاید اغراق نباشد اگر بگوییم هاست وردپرسی جذاب ترین سرویس میزبانی وب ما هست. می گویند آینده وب، وردپرس است. ما هم سخت به این گفته معتقدیم! بنابراین سرورهایی را به صورت تخصصی برای عاشقان وردپرس راه اندازی کرده ایم. سرورهایی با تنظیمات بهینه برای هرچه بهتر کار کردن سایت های وردپرسی

هاست وردپرس میزبانی وردپرس

میزبانی وب ویندوز ۲۰۱۹

ما با ارائه هاست حرفه ای ویندوز، کامل ترین امکانات میزبانی وب را به شما تقدیم می کنیم. منابع سخت افزاری بسیار زیاد، سرورهای سریع و قدرتمند، پشتیبانی از تکنولوژی هایی مانند ASP.NET و MS SQL Server، از مهم ترین ویژگی های میزبانی وب ویندوز است. اگر برنامه نویس شما می خواهد وب سایتی با این فناوری ها را برایتان راه اندازی کند، بهترین هاست برای شما، میزبانی وب ویندوز ۲۰۱۹ نتساپس است…

هاست ویندوز

میزبانی وب لینوکس

ما با ارائه این خدمات، کامل ترین امکانات میزبانی وب لینوکس را به شما تقدیم می کنیم. منابع سخت افزاری بسیار زیاد، سرورهای سریع و قدرتمند، پشتیبانی از تکنولوژی هایی مانند PHP و MySQL، همگی بر روی هاست لینوکسی نتساپس ارائه می شود. اگر برنامه نویس شما می خواهد وب سایتی با این فناوری ها را برایتان راه اندازی کند، بهترین هاستینگ برای شما، میزبانی وب لینوکس است.

هاست لینوکس