14 May

شرحی اجمالی بر تازه های پشتیبانان شبکه

همانطور که در نوشته قبلی گفته بودم، نتساپس ۹۵ تغییرات عمده ای نسبت به سال های قبل داشته و خواهد داشت. در اینجا به شکل فهرست وار، برخی از این تغییرات و تازه ها را خدمتتان عرض می کنم:

وب سایت جدید

وب سایت قلب تپنده یک شرکت فعال در زمینه فناوری اطلاعات است. ما که خود طی سال های گذشته صدها وب سایت برای مشتریان شرکت راه اندازی کرده بودیم، از به روز رسانی وب سایت اصلی شرکت غافل مانده بودیم. آخرین وب سایتی که برای خودمان راه اندازی کرده بودیم مربوط به سال ۱۳۸۶ بود یعنی حدود یک دهه قبل…

وب سایت جدید را با افتخار بر پایه وردپرس راه اندازی کردیم. شاید باعث تعجب باشد که شرکتی که خود سیستم مدیریت محتوای کاملا اختصاصی و بومی خود را (سایت بان) از صفر تا صد طراحی و برنامه نویسی کرده بود، اینک از یک سیستم رایگان با نام وردپرس استفاده می کند…! توضیح آن البته ساده است. ما طی ۳ سال گذشته که موفق به همکاری با تم فارست شدیم متوجه قابلیت ها، سادگی، انعطاف پذیری، امنیت و توسعه پذیری بی نظیر وردپرس شدیم. چندین تم با کیفیت و با بالاترین استانداردهای جهانی را ساختیم و به صورت بین المللی ارائه کردیم و تمام چم و خم های کار دستمان آمد.

شاید جالب باشد که بدانید حدود ۶۰ درصد از کل وب سایت های جهان از وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوای خود استفاده می کنند. به طور متوسط روزانه ۲۵ هزار وب سایت جدید با وردپرس راه اندازی می شود و بسیاری از بزرگترین وب سایت های جهان از جمله خبرگزاری های بین المللی از وردپرس برای نگه داری سایت خود استفاده می کنند…

با این سایت، شما آسان تر به اطلاعات سایت دسترسی پیدا خواهید کرد، می توانید با ما ارتباط بیشتر و بهتری داشته باشید و هم چنین به سرعت در جریان تغییرات و مسائل مربوط به خدمات خود در این شرکت، قرار بگیرید.

سیستم اتوماسیون جدید

سیستم اتوماسیون یا همان پورتال مشتریان را هم کلا عوض کردیم. سال ها از سیستم بومی خودمان استفاده کردیم اما تغییر تکنولوژی وب سایت از سایت بان به وردپرس و نیاز به تجمیع کلیه امکانات و پورتال های شرکت در یک مجموعه و همچنین نیاز به بروز بودن با کنترل پنل ها و تکنولوژی های بین المللی میزبانی وب، ما را بر آن داشت تا سیستم محبوب WHMCS را خریداری و جایگزین پورتال خودمان کنیم. این سیستم علاوه بر سهولت بیشتر کار برای مشتریان شرکت، با امکان ارتباط مستقیم به سرورها و مراکز ثبت دامنه، امکان ثبت و تمدید خودکار سرویس ها را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. ضمن اینکه از این پس با ارائه خدمات ویژه در بخش فروش، امیدواریم سطح رضایت مندی شما در این زمینه را افزایش دهیم.

Share this

نظر شما چیست؟